
Пенал Kite BC26-599 Barcelona
- В наявності
- Код: 000996091
563 ₴
+380 (63) 760-69-42
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільний пенал Kite BC26-599 – зручна, містка та стильна модель. У об'ємному відділенні на блискавці можна розмістити повсякденний набір письмового приладдя та канцелярських дрібниць.
Всередині пеналу розташований зручний органайзер з фіксуючою резинкою на 8 предметів, який допоможе завжди підтримувати ідеальний порядок. Додаткова вкладка допоможе зручно розмістити більше необхідного приладдя. Для дрібниць передбачена практична сітчаста кишенька на блискавці. Пенал рекомендований для учнів середньої школи.
Ефектний дизайн в ліцензії FC Barcelona дарує натхнення та піднімає настрій.
Еталонна європейська якість – гарантія довгої служби. Тканина не тьмяніє, блискавка працює плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіку та чудово справляються з частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків та шкільних аксесуарів, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Особливості:
об'ємне відділення з додатковою вкладкою – щоб помістилося усе необхідне;
органайзер із фіксуючою резинкою на 8 предметів – для ідеального порядку;
розмір – компактний, місткий, чудово вміщується у рюкзаку;
сітчаста кишеня на блискавці – для дрібниць;
міцні матеріали та надійна фурнітура – запорука довгої служби;
стильний дизайн в ліцензії FC Barcelona;
декор: об'ємний друк.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 155 г |
| Висота | 4.5 см |
| Довжина | 22 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 8.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Персонажі | FC Barcelona |
- Ціна: 563 ₴






