
Рюкзак Kite Kids SP25-559XS Studio Pets
- Немає в наявності
- Код: 000995397
1 010 ₴
+380 (63) 760-69-42
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошкільний рюкзак Kite Kids SP25-559XS – легенька, зручна та містка модель для дошкільнят та молодших школярів. Рекомендований для дітей від 4 до 7 років. Рюкзачок порадує безліччю кишеньок, у яких можна розмістити всі «скарби» малюка: канцелярію (включно з форматом А4), змінний одяг, іграшки та навіть термос з теплим чаєм. Завдяки компактним розмірам та ергономічній формі, рюкзак комфортно відчувається на плечах. Ідеально підходить учням початкової школи як додатковий позашкільний рюкзачок для гуртків та секцій. Бездоганна європейська якість: надійні матеріали та фурнітура чудово витримують високу дитячу активність. Блискавки працюють плавно, текстиль – легкий та міцний. Рюкзак довго зберігає первісний вигляд, не тьмяніє і не вигоряє на сонці. Чарівний дизайн в ліцензії Studio Pets підніматиме настрій та заохочуватиме дітлахів навчатися та розвиватися разом з улюбленими героями. Фішка цього рюкзака — нашивка з липучкою, яка дає можливість легко змінювати його дизайн під настрій. Бейджі кріпляться на липучку, що дозволяє швидко кастомізувати рюкзак у будь-якому стилі. Будь оригінальним: створюй свій унікальний стиль кожного дня! Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн. Рюкзак зовні: ущільнена дихаюча спинка з м’якою сіточкою – комфортна, щільно прилягає до спини; широкі регульовані лямки S-подібної форми – зручно лягають на плечі, не тиснуть та не натирають; нагрудний ремінь допомагає рівномірно розподіляти вагу, фіксує рюкзачок у зручному положенні, не дає йому бовтатися під час ходьби та рухливих ігор; 2 об'ємні передні кишені на блискавці; 2 бічні сітчасті кишені на резинці – для пляшечки з водою або невеличкого термоса; м'яка ущільнена ручка для зручного перенесення; ручка-петля для зберігання рюкзака на вішалці; надійна фурнітура – блискавки, які плавно працюють, приємні на дотик пулери з гумовим напиленням; світловідбивні елементи з 4-х сторін – щоб дитину було видно у темну пору доби; зносостійкий матеріал – міцний поліестер; декор: нашивка з липучки, знімні бейджі на липучці, гумовий бейдж, брелок-підвіска з комбінованих матеріалів. Рюкзак всередині: 1 містке основне відділення; кишеня на блискавці для дрібниць; міцна брендована підкладка; поле для персональних даних власника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Фіолетовий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 32.5 см |
| Ширина | 24.5 см |
| Глибина | 9.5 см |
| Вага | 470 г |
| Об`єм | 8.5 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Малий |
| Розмір (зріст) | XS(до 115 см) |
| Особливості | Регульовані лямки, Нагрудний ремінь |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувацькі характеристики | |
| габаритні розміри під час відправлення | 32х24х9 |
| Ліцензія | Studio Pets |
| Персонажі | Studio Pets |
| Розмір (зріст), см | XS(до 115 см) |
| Форма рюкзака | м'який |
- Ціна: 1 010 ₴









